Články

Dětský den s Rugby Břeclav

 • Přijďte s dětmi prožít den plný zábavy v rytmu ragby. Zápasy mládeže do 12 let, aktivity spojené s ragby, skákací hrad, možnost prozkoumat popelářské auto a mnoho dalšího.

PF 2019

 • Do nového roku přejeme všem hodně síly, méně trápení, pevné zdraví a držte při sobě, jako jeden tým!

Druhý turnaj ligy ARC Championship 10s

 • V sobotu 13.10.2018 proběhl druhý turnaj rakouské ligy ARC Championship 10s. Břeclavskému celku tento turnaj bohužel příliš nevyšel.

První turnaj ARC Championship 10s

 • Poslední zářijovou sobotu jsme vyjeli do Vídně na první ze série turnajů v desítkovém rugby. Tento formát, kdy proti sobě stojí na každé straně 10 hráčů a hrací doba je 2x10 minut, je pro nás a naše soupeře zcela nový.

Memoriál Jiřího Říhy - výsledky

 • První zářiový víkend proběhl v Břeclavi, na hřišti na Pastvisku, turnaj s mezinárodní účastí v ragbyových sedmičkách. Jednalo se o memoriál bývalého trenéra Jiřího Říhy, který se prosadil o rozvoj ragby v Břeclavi.

Memoriál Jiřího Říhy - pozvánka

 • V sobotu 1.9.2018 proběhne na domácím hřišti první ročník Memoriálu Jiřího Říhy mezinárodího turnaje v sedmičkách.

Dětský den

 • V sobotu 9.6.2018 proběhl dětský den s Rugby Clubem Břeclav, který zorganizovali hráči RC Břeclav za vydatné podpory přátel z Rugby Clubu Bystrc (Brno), přijeli je podpořit také týmy z Dragonu Brno a Zlína.

Po zimní přestávce se Břeclavští rugbisté předvedli v dobré formě a rozdrtili soupeře 61:7

 • Krásné počasí přivítalo první jarní zápas na břeclavském hřišti Na Pastvisku množství diváků, kteří se přišli podívat na zápas domácího celku Rugby Club Břeclav, který hostil soupeře Rugby Union Club Krems. Zápas byl poznamenán faktem, že rakouský soupeř přijel s menším počtem hráčů, a břeclavští jim museli vypůjčit své hráče, aby se zápas uskutečnil v klasické patnáctkové podobě. Tímto gestem se ukazuje, jak je rugby překrásný sport, kde na zášť a nepřejícnost není místo, a sportovní duch zvítězil. Tímto chceme za celý tým poděkovat hráčům, kteří odehráli těžké utkání proti svým kamarádům, a nenechali se vůbec zastrašit a nedali jim nic zadarmo!

Břeclavští rugbisté předvedli formu a převálcovali soupeře z ARC Leoben (Rakousku) 33:15!

 • Podzimní počasí připravilo nádhernou podívanou pro diváky, a díky příznivému počasí i pro hráče, skvělé podmínky pro následující bitvu. Především je třeba zmínit, že se sešla silná základní sestava s 5ti hráči na lavičce připravených kdykoliv připojit síly do zápolení. Tento fakt se podepsal na pohodě všech hráčů a následném výsledku.

Rugbisté zahájili sezónu

 • Dne 7.10.2017 se břeclavští rugbisté utkali na půdě celku Rugby Union Club Krems v prvním zápase sezóny rakouské ligy Alpine Development League, třetí soutěže v Rakousku.

Rugby League

 • V sobotu 1.7. se naši hráči společně s Black Angles Hodonín zúčastní turnaje Rugby League

Rugby League

 • Dnes se naši ragbisté zúčastnili pod taktovkou Hodonína turnaje Rugby League, který probíhal v Havlíčkově Brodě. V prvním zápase nás čekal soupeř z Berouna, který podlehl 26:16. Ve druhém zápase jsme se utkali s týmem z Jilemnice, nad kterým jsme také zvítězili a to výsledkem 14:8. Toto vítězství nás katapultovalo rovnou do finále, kde jsme nastoupili proti domácímu kádru z Havlíčkova Brodu.

U20 Česko - Rakousko

 • 2.4.2016 se odehrál na našem domovském hřišti Pastvisku přátelský zápas reprezentantů Česka proti reprezentantům Rakouska v kategorii U20, přičemž se hry zůčastnili i 3 hráči z našich řad.